فنر لوله بازکنی خانگی به همراه گارانتی 72 ساعته تست فیزکی کالا.یکی از ابزارهای ساده و کارامد برای لوله بازکنی مخصوصا برای استفاده درون منزل فنر لوله بازکنی است. این وسیله بسیار ساده بوده و کار کردن با آن راحت است . این فنر از جنس فولاد ساخته می شود و دارای مقاومت زیادی است . در صورتی که که گرفتگی لوله به صورت جزئی باشد می توان جهت بازکردن لوله از این فنر بهره برد .

فنر لوله بازکنی خانگی

طول فنر: 3 متر
مناسب استفاده دستگاه لوله بازکن
کیفیت مناسب با طول عمر بالا
ساخته شده از مواد مرغوب
قابلیت حمل آسان

فروش فنر لوله بازکنی خانگی

مخصوص مصارف خانگی
دارای دسته مخصوص چرخاندن فنر
قابل اتصال به دریل دستی
در سایز های 3 متر

روش کار با فنر لوله بازکنی به این صورت است که ابتدا دستکش مناسب را پوشیده و سپس نوک فنر را به درون مجرای فاضلاب میگذاریم و با حوصله فنر را به درون لوله میفرستیم تا جایی که به مانع گیر کند و دیگر امکان فرستادن فنر نباشد . معمولا در قسمت اتصلات و زانوهای لوله های فاضلاب عبور دادن فنر کمی مشکل است و باید با دقت و حوصله بیشتری صورت گیرد. بعد از اینکه مطمئن شدیم فنر به اندازه کافی درون لوله فرستاده شده و به محل گرفتگی رسیده است شروع به چرخاندن دستگیره انتهای فنر میکنیم . با توجه به خاصیت ارتجاعی بالای فنر نوک فنر که حالت قلاب مانند دارد به اجسامی که باعث مسدود کردن لوله شده اند می پیچد، حال کافی است تا فنر را بیرون بکشید . مشاهده خواهید کرد که اجسامی را با خود بیرون می آورد و باعث آزاد شدن و رفع گرفتگی لوله میشود.

برای چرخاندن فنر هم می توان انتهای آن را به دریل متصل کرد و از نیروی آن برای چرخاندن بهتر فنر کمک گرفت البته رعایت نکات ایمنی برای لوله بازکنی در این حالت بسیار ضروری است زیرا با توجه به دور بالای دریل و چرخش فنر با سرعت بالا امکان آسیب دیدن زیاد است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *